Pisma i umowy w firmie. Wzory pism, umów i dokumentów w języku polskim, angielskim i niemieckim + CD

Autor: Iwona Kienzler

Opis produktu:

KSIĄŻKA + PŁYTA CD Opracowanie zawiera wzory umów i dokumentów w wersji polskiej, angielskiej oraz niemieckiej, poprzedzone krótkimi komentarzami w języku polskim. Wszystkie dokumenty i umowy prezentowane w opracowaniu, sporządzone są zgodnie z prawem polskim, a następnie przełożone na język angielski i niemiecki. Książka przydatna... więcej ›

Więcej o książce

KSIĄŻKA + PŁYTA CD

Opracowanie zawiera wzory umów i dokumentów w wersji polskiej, angielskiej oraz niemieckiej, poprzedzone krótkimi komentarzami w języku polskim. Wszystkie dokumenty i umowy prezentowane w opracowaniu, sporządzone są zgodnie z prawem polskim, a następnie przełożone na język angielski i niemiecki.

Książka przydatna będzie w szczególności tłumaczom, pracownikom służb konsularnych, prawnikom zajmującym się działalnością firm międzynarodowych obecnych na rynku polskim oraz osobom zatrudnionym w polskich firmach prowadzących transakcje z kontrahentami zagranicznymi. Może okazać się pomocna również dla pracow­ników biurowych, studentów oraz nauczycieli języków obcych.

Niniejsza książka jest trzecim, zmienionym i uzupełnionym wydaniem publikacji cieszącej się od lat dużym zainteresowaniem praktyków. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, opracowanie poszerzono o nowe zakresy tematyczne, w tym informacje dotyczące redagowania korespondencji elektronicznej.

Do książki dołączono także płytę CD, ułatwiającą prak­tyczne wykorzystanie wzorów dokumentów.

Szczegóły

Seria: Poradniki - lit. obcojęzyczna
Rok wydania: 2013
Wydanie: 3
ISBN: 978-83-255-5193-3
Liczba stron: 554
Waga: 944 g