Renty strukturalne w ustawodawstwie rolnym

15% taniej
Promocyjna cena 15% taniej
Promocyjna cena 15% taniej
Wybierz Wersję:
 • 101,15 zł z VAT
  Cena katalogowa: 119,00 zł z VAT
  15% taniej
  Promocyjna cena
 • 101,15 zł z VAT
  Cena katalogowa: 119,00 zł z VAT
  15% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 8,98 zł

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 14:00 wysyłamy tego samego dnia!

 • Dostęp od razu po zakupie [?]


  Dostępne formaty: PDF

   Zabezpieczenie: Watermark

  Użytkowanie, kopiowanie, drukowanie w granicach licencji - więcej ›

Monografia stanowi systemowe opracowanie instytucji rent strukturalnych, jakiego nie było do tej pory w polskiej literaturze prawniczej. Zawiera ona pierwszą tak szeroką analizę tej tematyki. Dokonano w niej szczegółowej analizy warunków, które musi spełnić zarówno rolnik... więcej ›

Więcej o książce

Monografia stanowi systemowe opracowanie instytucji rent strukturalnych, jakiego nie było do tej pory w polskiej literaturze prawniczej. Zawiera ona pierwszą tak szeroką analizę tej tematyki. Dokonano w niej szczegółowej analizy warunków, które musi spełnić zarówno rolnik przekazujący gospodarstwo rolne i ubiegający się o rentę strukturalną, jak i przejmujący to gospodarstwo. Publikacja ta zawiera wszechstronną analizę umowy cywilnoprawnej, której przedmiotem jest przeniesieniem własności gospodarstwa rolnego a która ma prowadzić do uzyskania renty strukturalnej. Wnikliwe przeanalizowane zostały zagadnienia związane z przyznawaniem renty strukturalnej i ustaleniem jej wysokości oraz procedura administracyjna prowadząca do przyznania tego świadczenia.

Książka kierowana jest do przedstawicieli nauki prawa oraz praktyków zajmujących się stosowaniem unijnych rozwiązań prawnych w polskim rolnictwie (urzędników ministerialnych oraz agencji rolnej), a także do sędziów, zwłaszcza sądów administracyjnych, notariuszy i radców prawnych.

Szczegóły

Seria: Monografie Prawnicze
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-255-5490-3
Liczba stron: 414
Waga: 516 g