Prawo Mediów Elektronicznych Nr 1/2015

10% taniej
Promocyjna cena 10% taniej
 • 53,10 zł z VAT
  Cena katalogowa: 59,00 zł z VAT
  10% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 8,98 zł

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 14:00 wysyłamy tego samego dnia!

Z przyjemnością przedstawiam pierwszy w 2015 r. numer półrocznika naukowego Prawo Mediów Elektronicznych. Tak jak poprzednie numery, również i ten został poświęcony zagadnieniem prawnym mającym związek z nowymi technologiami. Od tego wydania rozpoczyna się także współpraca... więcej ›

Więcej o czasopiśmie

Z przyjemnością przedstawiam pierwszy w 2015 r. numer półrocznika naukowego Prawo Mediów Elektronicznych. Tak jak poprzednie numery, również i ten został poświęcony zagadnieniem prawnym mającym związek z nowymi technologiami. Od tego wydania rozpoczyna się także współpraca Uniwersytetu Wrocławskiego i działającego w ramach Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej z Wydawnictwem C.H.Beck.

Proponujemy współpracę i publikacje swoich artykułów, glos czy recenzji wszystkim tym autorom, którzy podejmują tematykę wpływu nowych technologii na prawo prywatne lub publiczne. Czasopismo ma bowiem charakter interdyscyplinarny i nie ogranicza się do jednej gałęzi prawa.

Bieżące wydanie zawiera opracowania dotyczące prawa o aktach stanu cywilnego i informatyzacji tego rejestru. Zamieszczamy także teksty poruszające problematykę postępowania cywilnego na temat: elektronicznego potwierdzenia odbioru korespondencji, nowego modelu uzasadnienia wyroku w postępowaniu cywilnym i elektronicznych czynnościach procesowych i sądowych na Litwie. Ponadto prezentujemy Państwu artykuły odnoszące się do kwestii dostępu do informacji publicznej (internetowa publikacja orzeczeń sądowych) oraz prawa autorskiego (licencje Creative Commons 3), jak też prawa karnego (ochrona wirtualnych obiektów w prawie karnym).

Zachęcam do lektury

prof. dr hab. Jacek Gołaczyński (redaktor naczelny)

Szczegóły

Seria: Prawo Mediów Elektronicznych
Rok wydania: 2015
ISBN: 977208210015201
ISSN: 2082-100X
Liczba stron: 64
Oprawa: Miękka
Waga: 172 g

Pliki do pobrania

Tagi