RODO 2018 • Rewolucyjne zmiany w ochronie danych » Skorzystaj z wiedzy ekspertów! SPRAWDŹ ›

x


  
  
  


  
  

Słownik prawa i gospodarki. Rechts- und Wirtschaftswörterbuch. Tom 2

5% taniej
Promocyjna cena 5% taniej
 • 170,05 zł z VAT
  Cena katalogowa: 179,00 zł z VAT
  5% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 0 zł!

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 15:00 wysyłamy tego samego dnia!

Opis produktu:

Trzecie wydanie "Słownika prawa i gospodarki" jest kontynuacją dzieła ukazującego się na polskim rynku wydawniczym od 2003 roku. Kolejna edycja została przede wszystkim poszerzone o nowe hasła z zakresu prawa Unii Europejskiej. Ponadto zaktualizowano i ujednolicono dotychczasową terminologię oraz wskazania na źródła ustawowe.... więcej ›

 • Inni klienci kupili również
 • Polecane z tym produktem
Polecane z tym produktem
Więcej o książce

Trzecie wydanie "Słownika prawa i gospodarki" jest kontynuacją dzieła ukazującego się na polskim rynku wydawniczym od 2003 roku. Kolejna edycja została przede wszystkim poszerzone o nowe hasła z zakresu prawa Unii Europejskiej. Ponadto zaktualizowano i ujednolicono dotychczasową terminologię oraz wskazania na źródła ustawowe.

Aktualne wydanie zawiera ponad 40.000 haseł uporządkowanych w kolejności alfabetycznej. W rozbudowanych gniazdach można znaleźć również zwroty frazeologiczne i liczne przydłady zastosowań terminów podstawowych. Odniesienia do przepisów prawa polskiego, niemieckiego i unijnego pozwalają na ustalenie kontekstu,w jakim dany termin funkcjonuje i precyzyjne określenie ekwiwalentu. Niniejszą publikację polecamy szczególnie prawnikom czynnym w polsko-niemieckim obrocie prawnym oraz tłumaczom tekstów prawniczych.

Szczegóły

Seria: Słowniki
Rok wydania: 2015
Wydanie: 3
ISBN: 978-83-255-7591-5
Liczba stron: 790
Waga: 912 g

Pliki do pobrania