NAWET 25% TANIEJ! • Szukasz informacji o najnowszych rabatach? » Sprawdź wszystkie aktualne promocje TUTAJ ›

x


  
  
  


  
  

Bestseller

Zamówienia publiczne po implementacji dyrektyw 2016

25% taniej
Promocyjna cena 25% taniej
 • 96,75 zł z VAT
  Cena katalogowa: 129,00 zł z VAT
  25% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 8,98 zł

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 15:00 wysyłamy tego samego dnia!

Autor: Mariusz Kuźma

Opis produktu:

Najważniejsze zmiany dla zamawiających i wykonawców po nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych w 2016 r. Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla praktyków zamówień publicznych. Umożliwia łatwe przyswojenie bardzo szerokich i daleko idących zmian w zakresie procedury udzielania zamówień publicznych. Publikacja nie jest... więcej ›

 • Polecane z tym produktem
Polecane z tym produktem
Więcej o książce

Najważniejsze zmiany dla zamawiających i wykonawców po nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych w 2016 r.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla praktyków zamówień publicznych. Umożliwia łatwe przyswojenie bardzo szerokich i daleko idących zmian w zakresie procedury udzielania zamówień publicznych.

Publikacja nie jest komentarzem do wprowadzonych zmian, choć odnosi się do źródła – głównie implementowanych przepisów prawa UE – nowych dyrektyw w zakresie zamówień publicznych i zawiera wybrane komentarze na ten temat. Stanowi omówienie zmian i porównuje przepisy o zamówieniach publicznych po wejściu w życie nowelizacji, w stosunku do regulacji dotychczas znanych praktykom. Stanowi zatem swoistego rodzaju przewodnik po zmianach – "ściągę" dla tych, którzy udzielają zamówień i ubiegają się o nie na co dzień. Jest także cennym materiałem dla  teoretyków, w tym prawników zajmujących się rozwojem systemu zamówień publicznych oraz kształtowaniem prawa w tej dziedzinie.

Atutem książki jest ukazanie w niej zmian i porównanie przepisów ustawy – Prawo zamówień publicznych przed i po wejściu w życie nowelizacji. W publikacji precyzyjnie wskazano zakres zmian z odniesieniem się do ich źródeł i wybranych przyczyn. Pozwoli to na przygotowanie się do procesu udzielania zamówień w nowych ramach prawnych, identyfikując zmiany w przepisach w okresie od 28.7.2016 r. do 18.10.2018 r.

Dzięki tej książce m.in.:

 • dowiesz się, jak uniknąć błędów przy udzielaniu i ubieganiu się o zamówienia publiczne, w szczególności w długim okresie wdrażania przepisów nowelizujących ustawę – Prawo zamówień publicznych w latach 2016–2018,
 • zidentyfikujesz źródła zmian i znajdziesz wskazówki do ich odnalezienia dla dalszej analizy prawnej i pozyskania praktycznej wiedzy w stosowaniu nowego prawa.

Książka zawiera omówienie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia – nowego jednego z kluczowych dla postępowania o zamówienie publiczne dokumentu.

Szczegóły

Seria: Przetargi dla praktyków
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-255-8888-5
Liczba stron: 280
Oprawa: Miękka
Waga: 352 g