Monitor Prawa Pracy Nr 9/2016

5% taniej
Promocyjna cena 5% taniej
 • 61,75 zł z VAT
  Cena katalogowa: 65,00 zł z VAT
  5% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 8,98 zł

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 15:00 wysyłamy tego samego dnia!

Opis produktu:

W ostatnich latach pojawił się bardzo ważny problem odnoszący się do tego, czy organy inspekcji pracy są uprawnione do przeprowadzania kontroli w sposób niezapowiedziany u każdego przedsiębiorcy. Dlatego też szczególnej Państwa uwadze polecam opracowanie dr hab. Anny Musiały, która poddaje analizie problematykę zakresu kontroli, do... więcej ›

Więcej o czasopiśmie

W ostatnich latach pojawił się bardzo ważny problem odnoszący się do tego, czy organy inspekcji pracy są uprawnione do przeprowadzania kontroli w sposób niezapowiedziany u każdego przedsiębiorcy. Dlatego też szczególnej Państwa uwadze polecam opracowanie dr hab. Anny Musiały, która poddaje analizie problematykę zakresu kontroli, do której zgodnie z przepisami prawa są uprawnione organy Państwowej Inspekcji Pracy.

W bieżącym numerze kontynuujemy ponadto jakże istotne rozważania na temat objęcia umów zlecenia uregulowaniami dotyczącymi minimalnego wynagrodzenia za pracę (K. Walczak, Wynagrodzenie minimalne w umowach zlecenia i o świadczenie usług – zagadnienia doktrynalne i praktyczne, część 2).

Szczegóły

Seria: Monitor Prawa Pracy
Rok wydania: 2016
ISBN: 977173181616109
ISSN: 1731-8165
Oprawa: Miękka
Waga: 152 g

Pliki do pobrania

Tagi