Przedsprzedaż

Pisma i formularze z zakresu ubezpieczeń społecznych z objaśnieniami i płytą CD

5% taniej
Promocyjna cena 5% taniej
 • 170,05 zł z VAT
  Cena katalogowa: 179,00 zł z VAT
  5% taniej
  Promocyjna cena przed premierą
 • Koszt dostawy od 0 zł!

  Wysyłka w dniu premiery [?]

  Dowiedz się więcej o realizacji zamówień zapowiedzi ›

Autor: dr Tomasz Niedziński, dr Beata Samoraj-Charitonow

Pisma i formularze z zakresu ubezpieczeń społecznych z objaśnieniami i płytą CD, to pozycja zawierająca szczegółowe zestawienie wzorów pism oraz formularzy najczęściej występujących w praktyce wraz z objaśnieniami jak powinny zostać wypełnione. Kodeks postępowania cywilnego wskazuje, że do spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych... więcej ›

 • Polecane z tym produktem
 • Inni klienci kupili również
Polecane z tym produktem
Inni klienci kupili również
Więcej o książce

Pisma i formularze z zakresu ubezpieczeń społecznych z objaśnieniami i płytą CD, to pozycja zawierająca szczegółowe zestawienie wzorów pism oraz formularzy najczęściej występujących w praktyce wraz z objaśnieniami jak powinny zostać wypełnione.

Kodeks postępowania cywilnego wskazuje, że do spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych należą:

 • ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenia rodzinne,
 • emerytury i renty,
 • inne świadczenia należące do właściwości Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,
 • odszkodowania przysługujące w razie wypadków i chorób pozostających w związku ze służbą wojskową albo służbą w Policji lub Służbie Więziennej.

Obok każdego wzoru, z uwzględnieniem jego poprawnej formy i wymagań co do treści, zamieszczono szczegółowy komentarz, dzięki któremu możliwe jest właściwe wykorzystanie poszczególnych wzorów w praktyce. Ponadto przedstawiono dorobek orzecznictwa sądowego z przytoczonymi tezami mającymi związek z problematyką stosowania omawianych pism. Znakomity dodatek stanowi płyta CD zawierająca wersje edytowalne wzorów zamieszczonych w opracowaniu.

Publikacja stanowi profesjonalną i nieocenioną pomoc w sporządzaniu pism zgodnie z wymaganiami formalnymi.

Książkę przygotowano z myślą o praktykach – osobach świadczących profesjonalną pomoc prawną takich jak: adwokaci i radcowie prawni. Autorzy omawiają zagadnienia z uwzględnieniem potrzeb teorii i praktyki, przez co książka stanowi pomoc również dla aplikantów i studentów prawa. Opracowanie stanowi także nieocenioną pomoc dla osób związanych na co dzień z tematyką ubezpieczeń społecznych oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Szczegóły

Premiera: 28 lutego 2019
Seria: Wzory Pism Becka
Rok wydania: 2019
ISBN: 978-83-812-8669-5
Liczba stron: 800
Oprawa: Miękka
Waga: 860 g