Przedsprzedaż

Ustawa o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne. Komentarz

5% taniej
Promocyjna cena 5% taniej
 • 141,55 zł z VAT
  Cena katalogowa: 149,00 zł z VAT
  5% taniej
  Promocyjna cena przed premierą
 • Koszt dostawy od 0 zł!

  Wysyłka w dniu premiery [?]

  Dowiedz się więcej o realizacji zamówień zapowiedzi ›

Autor: Grzegorz Kubalski, Monika Małowiecka

Celem publikacji jest poszerzenie wiedzy nt. informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne. W szczególności poznanie zasad związanych z doręczaniem i odbieraniem dokumentów w postaci elektronicznej a także zmniejszenie obaw i barier przed nawiązywaniem elektronicznej komunikacji z podmiotami publicznymi oraz klientami... więcej ›

Polecane z tym produktem
Więcej o książce

Celem publikacji jest poszerzenie wiedzy nt. informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne. W szczególności poznanie zasad związanych z doręczaniem i odbieraniem dokumentów w postaci elektronicznej a także zmniejszenie obaw i barier przed nawiązywaniem elektronicznej komunikacji z podmiotami publicznymi oraz klientami administracji publicznej.

Jednak kluczową ideą powstania tego komentarza była potrzeba zrozumienie kierunków rozwoju e-administracji, którą obecnie bardzo intensywnie obserwujemy.

Tylko dzięki tej publikacji i praktycznym wyjaśnieniom, Czytelnicy dowiedzą się jakie są obowiązki prawne związanych z obsługą elektronicznych interesantów z uwzględnieniem zmian w KPA, Ordynacji podatkowej, ustawie o postępowaniu przed sądami administracyjnymi i licznymi aktami wykonawczymi do ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne. 

Szczegóły

Premiera: 20 lutego 2019
Seria: Ustawy w praktyce
Rok wydania: 2019
ISBN: 978-83-812-8216-2
Liczba stron: 200
Oprawa: Miękka
Waga: 300 g