Zapowiedź

Pisma, pisma procesowe oraz umowy z zakresu postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego z objaśnieniami

Promocyjna cena 5% taniej
 • 179,55 zł z VAT
  Cena katalogowa: 189,00 zł z VAT
  5% taniej
 • Koszt dostawy od 0 zł!

  Wysyłka w dniu premiery [?]

  Dowiedz się więcej o realizacji zamówień w przedsprzedaży ›

Planowany termin wydania:
Lipiec 2022 r.
Powiadomienie o premierze ›

Publikacja to pozycja zawierająca szczegółowe zestawienie wzorów umów, pism oraz pism procesowych najczęściej występujących w codziennej pracy komornika. Obok wzoru konkretnego pisma modelowego, z uwzględnieniem jego poprawnej formy i wymagań co do treści, zamieszczono... więcej ›

Opis książki

Publikacja to pozycja zawierająca szczegółowe zestawienie wzorów umów, pism oraz pism procesowych najczęściej występujących w codziennej pracy komornika.

Obok wzoru konkretnego pisma modelowego, z uwzględnieniem jego poprawnej formy i wymagań co do treści, zamieszczono szczegółowy komentarz, w którym wskazano problemy wynikające przy tworzeniu i stosowaniu konkretnych pism, w szczególności ułatwiające zrozumienie ich treści oraz zawierające praktyczne wskazówki odnośnie do stosowania prawa materialnego, jego wykładni oraz czynności procesowych związanych z danym rodzajem pisma. W publikacji przedstawiono również dorobek orzecznictwa sądowego wraz z tezami mającymi związek z problematyką stosowania poszczególnych pism w praktyce obrotu.

W publikacji uwzględniono najnowszy stan prawny i planowane zmiany odnoszące się do postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego.

Książka adresowana jest przede wszystkim do praktyków prawa: adwokatów, radców prawnych, notariuszy, komorników sądowych oraz sędziów, jak również teoretyków, a także aplikantów zawodów prawniczych pragnących pogłębić swoją wiedzę z zakresu prawa cywilnego procesowego, zwłaszcza postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego.

Szczegóły

 • Seria: Wzory Pism Becka
 • Premiera: Lipiec 2022 r.
 • Rok wydania: 2022
 • Liczba stron: 800
 • ISBN: 978-83-8128-964-1
 • EAN: 9788381289641