Prawne formy działania stosowane przez organy samorządu terytorialnego. Księga jubileuszowa dedykowana Profesorowi Krystianowi Ziemskiemu

Promocyjna cena
%
 • 279,65 zł z VAT

  Najniższa cena: najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed aktualną obniżką.

  Cena katalogowa: początkowa cena produktu.

  Najniższa cena: 279,65 zł
  Cena katalogowa: 329,00 zł -15%
  %
 • Koszt dostawy 0 zł!

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Księga jubileuszowa poświęcona Profesorowi Krystianowi Ziemskiemu stanowi zbiór tekstów dotyczących tematyki szeroko rozumianego prawa administracyjnego, w szczególności zagadnień związanych z działaniem organów samorządu terytorialnego. Wśród autorów znaleźli się zarówno... więcej ›

Opis książki

Księga jubileuszowa poświęcona Profesorowi Krystianowi Ziemskiemu stanowi zbiór tekstów dotyczących tematyki szeroko rozumianego prawa administracyjnego, w szczególności zagadnień związanych z działaniem organów samorządu terytorialnego. Wśród autorów znaleźli się zarówno uznani akademicy o długim stażu pracy naukowej, jak i naukowcy będący na początku drogi, w tym dawni doktoranci Jubilata.

Tematyka księgi nawiązuje do zainteresowań naukowych Jubilata i obejmuje problemy z zakresu samorządu terytorialnego, a także inne kwestie związane z działaniem administracji państwowej. Wiele tekstów zawiera odniesienia do dorobku naukowego Jubilata, który w ciągu swojej kariery zawodowej skupiał i nadal skupia się na prawie administracyjnym oraz postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym. W rozważaniach podjęto zarówno ogólne zagadnienia, jak również wiele aktualnych szczegółowych kwestii, bardzo istotnych z punktu widzenia osób zainteresowanych administracją na szczeblu lokalnym.

Dzieło, pozwalające na pogłębienie wiedzy z zakresu prawa administracyjnego, kierowane jest do szerokiego kręgu czytelników: zarówno praktyków, jak i teoretyków prawa. Adresatami księgi są osoby stykające się w codziennej pracy z różnorodnymi zagadnieniami z zakresu szeroko rozumianego prawa administracyjnego. Artykuły naukowe zamieszczone w publikacji zostały stworzone przez osoby, które na co dzień zawodowo zajmują się tematyką w niej poruszaną, często również w działalności praktycznej.

Pliki do pobrania

Szczegóły

 • Seria: Księgi pamiątkowe
 • Rok wydania: 2022
 • Liczba stron: 372
 • Wymiary: 165x238 mm
 • Waga: 800 g
 • ISBN: 978-83-8291-492-4
 • EAN: 9788382914924
 • Kod serwisu: 00957400

Kategorie