NAWET 25% TANIEJ! • Szukasz informacji o najnowszych rabatach? » Sprawdź wszystkie aktualne promocje TUTAJ ›

x


  
  
  


  
  

Wpisy w rejestrze przedsiębiorców dotyczące spółek handlowych

5% taniej
Promocyjna cena 5% taniej
 • 46,55 zł z VAT
  Cena katalogowa: 49,00 zł z VAT
  5% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 8,98 zł

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 15:00 wysyłamy tego samego dnia!

Opis produktu:

Prezentowane opracowanie zawiera charakterystykę rejestru ze wskazaniem na cele eweidencyjne, informujące i ujawniające. Omówiono w nim zasady rejestru przedsiębiorców oraz podstawowe instytucje związane z przebiegiem postępowania rejestrowego dotyczącego spółek handlowych, m.in.: jurysdykcja, właściwość sądu, uczestnicy postępowania.... więcej ›

Więcej o książce

Prezentowane opracowanie zawiera charakterystykę rejestru ze wskazaniem na cele eweidencyjne, informujące i ujawniające. Omówiono w nim zasady rejestru przedsiębiorców oraz podstawowe instytucje związane z przebiegiem postępowania rejestrowego dotyczącego spółek handlowych, m.in.: jurysdykcja, właściwość sądu, uczestnicy postępowania.

Ponadto, dzieło dostarcza wiedzy na temat charakteru prawnego i rodzjaów wpisów w rejestrze przedsiębiorców, a także szczegółowo analizuje kwestię wpisów odnoszących się do spółki europejskiej i Europejskiego Zgrupowania Interesów Gospodarczych.

W książce wskazano również, jakie skutki prawne wywołuje wpis w rejestrze, w trakcie transformacji spółki handlowej i przedstawiono problematykę zastosowania przepisów do spółki europejskiej i Europejskiego Zgrupowania Interesów Gospodarczych.

Szczegóły

Seria: Zarys Prawa
Rok wydania: 2004
Wydanie: 1
ISBN: 83-7387-543-3
Liczba stron: 247
Waga: 469 g