RODO 2018 • Rewolucyjne zmiany w ochronie danych » Skorzystaj z wiedzy ekspertów! SPRAWDŹ ›

x


  
  
  


  
  

CHECKLIST do zawarcia umowy o pracę

5% taniej
Promocyjna cena 5% taniej
 • 27,55 zł z VAT
  Cena katalogowa: 29,00 zł z VAT
  5% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 8,98 zł

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 14:00 wysyłamy tego samego dnia!

Opis produktu:

Poradnik Checklist do zawarcia umowy o pracę omawia przepisy prawa pracy i te, które mają związek z umową o pracę. Opracowanie uwzględnia ostatnie zmiany Kodeksu pracy, w tym "europejskie", wprowadzone w życie w 2004 r. Poszczególne porady odpowiadają konkretnym postanowieniom umowy. Strony dzięki tym radom podejmą właściwą... więcej ›

Więcej o książce

Poradnik Checklist do zawarcia umowy o pracę omawia przepisy prawa pracy i te, które mają związek z umową o pracę. Opracowanie uwzględnia ostatnie zmiany Kodeksu pracy, w tym "europejskie", wprowadzone w życie w 2004 r.

Poszczególne porady odpowiadają konkretnym postanowieniom umowy. Strony dzięki tym radom podejmą właściwą decyzję przy zawieraniu umowy o pracę.

Książka skierowana jest do pracodawców i pracowników pragnących kształtować treść umowy o pracę oraz do osób zajmujących się zawodowo zarządzaniem zasobami ludzkimi, pośrednictwem pracy czy doradztwem personalnym, a także świadczeniem pomocy prawnej w tym zakresie. Poradnik pomoże uniknąć negatywnych konsekwencji niewłaściwego zawarcia umowy o pracę.

Szczegóły

Seria: Biblioteka Monitora Prawa Pracy
Rok wydania: 2005
ISBN: 83-7387-839-4
Liczba stron: 136
Oprawa: Miękka
Waga: 200 g

Pliki do pobrania