Organizacyjne uczenie się w rozwoju kompetencji przedsiębiorstw

10% taniej
Promocyjna cena 10% taniej
 • 39,60 zł z VAT
  Cena katalogowa: 44,00 zł z VAT
  10% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 8,98 zł

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 14:00 wysyłamy tego samego dnia!

Książka zawiera kompleksową analizę problematyki związanej z organizacyjnym uczeniem się oraz z kompetencjami organizacji. Stanowi dobre połączenie podejścia zasobowego w zarządzaniu organizacjami z podejściem adaptacyjnym opartym na procesach organizacyjnego uczenia się.... więcej ›

Więcej o książce

Książka zawiera kompleksową analizę problematyki związanej z organizacyjnym uczeniem się oraz z kompetencjami organizacji. Stanowi dobre połączenie podejścia zasobowego w zarządzaniu organizacjami z podejściem adaptacyjnym opartym na procesach organizacyjnego uczenia się. Zagadnienia teoretyczne są poparte prezentowanymi przez Autorów wynikami badań, którymi objęli grupę polskich przedsiębiorstw.

Praca ta jest bardzo dobrym opracowaniem teoretyczno-empirycznym nowego problemu, jakim jest rozwój kompetencji organizacji przy wykorzystaniu procesów organizacyjnego uczenia się. Walorem dodatkowym jest oparcie jej na bogatej literaturze przedmiotu. Z pewnością stanowić będzie oryginalne dzieło (...) przydatne dla studentów, kadry menedżerskiej, konsultantów oraz naukowców zajmujących się badaniem organizacji.

Prof. dr hab. Bogusz Mikuła

Publikacja jest podręcznikiem uzupełniającym z zakresu zarządzania i zarządzania strategicznego, kierowanym do studentów, doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych i pracowników naukowych uczelni wyższych na wydziałach zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi i ekonomii. Będzie również ciekawą lekturą dla menedżerów pragnących poprzez rozwijanie kompetencji organizacji uzyskać przewagę konkurencyjną.

Zespół autorski tworzą pracownicy naukowi i wykładowcy Instytutu Zarządzania i Marketingu, Wydziału Ekonomicznego, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Szczegóły

Seria: Ekonomia Zarządzanie
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-255-0528-8
Liczba stron: 308
Oprawa: Miękka
Waga: 501 g

Pliki do pobrania