Coaching oparty na wiedzy w treningach kierowniczych

 • Seria: HR
 • Rok: 2010
10% taniej
Promocyjna cena 10% taniej
 • 30,60 zł z VAT
  Cena katalogowa: 34,00 zł z VAT
  10% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 8,95 zł

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 14:00 wysyłamy tego samego dnia!

Książka ukazuje możliwości wykorzystania metody coachingu do transferu wiedzy podczas treningów kierowniczych. Poza wywodem teoretycznym zawiera wskazówki praktyczne dotyczące coachingu opartego na wiedzy w różnych typach treningów (m.in. relaksacyjnym, interpersonalnym,... więcej ›

Więcej o książce

Książka ukazuje możliwości wykorzystania metody coachingu do transferu wiedzy podczas treningów kierowniczych. Poza wywodem teoretycznym zawiera wskazówki praktyczne dotyczące coachingu opartego na wiedzy w różnych typach treningów (m.in. relaksacyjnym, interpersonalnym, decyzyjnym, negocjacji, zdrowotnym, asertywności, twórczości oraz antystresowym). Ta część pracy jest rezultatem prowadzonych przez Autorkę badań empirycznych oraz jej doświadczeń praktycznych.

W książce przedstawiono między innymi:

 • istotę i model coachingu opartego na wiedzy oraz możliwości jego wykorzystania w treningach kierowniczych,
 • metody i techniki treningowe z perspektywy transferu wiedzy,
 • warunki skuteczności coachingu opartego na wiedzy,
 • procedury i modele coachingu opartego na wiedzy w treningach kierowniczych.

Publikacja kierowana jest do wykładowców szkół wyższych, specjalizujących się w obszarze doskonalenia kadr i ich studentów, słuchaczy studiów podyplomowych na kierunkach zarządzania, coachów, trenerów i szkoleniowców pragnących poszerzyć swój warsztat pracy oraz menedżerów zainteresowanych rozwojem zawodowym zarówno własnym, jak i swoich podwładnych. "Książka jest nowatorska – pierwsza tego typu na polskim rynku publikacji coachingowych. Opiera się na wieloletnich doświadczeniach Autorki w zakresie działalności konsultingowej i treningowej. (...) Na podstawie pozytywnej oceny recenzowanego maszynopisu, rekomenduję pracę Pani dr inż. Patrycji Łychmus do publikacji.

Prof. zw. dr hab. Kazimierz Perechuda, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Szczegóły

Seria: HR
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-255-1533-1
Liczba stron: 144
Oprawa: Miękka
Waga: 242 g

Pliki do pobrania