Samorządowy regulamin wynagradzania nauczycieli. Niezbędnik projektodawcy

25% taniej
Promocyjna cena 25% taniej
 • 74,25 zł z VAT
  Cena katalogowa: 99,00 zł z VAT
  25% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 8,98 zł

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 15:00 wysyłamy tego samego dnia!

Opis produktu:

Publikacja powstała na bazie dokonanej przez autora analizy ponad 1300 stron nauczycielskich regulaminów wynagradzania, z której wynika, że aż 42% zbadanych regulaminów wymaga natychmiastowej zmiany! Dotyczy to odpowiednio prawie 50% gmin, 32% powiatów i 12,5% miast na prawach powiatu. Pomijanie regulacji, powielanie błędów,... więcej ›

 • Inni klienci kupili również
 • Polecane z tym produktem
Polecane z tym produktem
Więcej o książce

Publikacja powstała na bazie dokonanej przez autora analizy ponad 1300 stron nauczycielskich regulaminów wynagradzania, z której wynika, że aż 42% zbadanych regulaminów wymaga natychmiastowej zmiany! Dotyczy to odpowiednio prawie 50% gmin, 32% powiatów i 12,5% miast na prawach powiatu. Pomijanie regulacji, powielanie błędów, przekraczanie zakresu upoważnienia, nieprecyzyjne regulacje, błędne powołania to tylko niektóre z błędów popełnianych w zasadzie przez wszystkich projektodawców.

"Samorządowy regulamin wynagradzania nauczycieli" to pierwsza i jedyna na rynku książka, która w sposób systemowy, ale przejrzysty i prosty, podejmuje kwestie złożonych obowiązków w zakresie ustalania płac nauczycielskich na poziomie samorządu. To kompleksowe ujęcie wszystkich kwestii związanych z przygotowaniem i wprowadzeniem wymaganych prawem regulacji. Czytelnik – krok po kroku – uzyskuje praktyczną wiedzę, umożliwiającą samodzielne organizowanie i świadome uczestniczenie w procesie stanowienia regulaminów płacowych i – co najważniejsze – poprzez adekwatne ćwiczenia uzyska narzędzie samodzielnej oceny tego działania. Ambicją autora jest doprowadzenie do stanu, w którym regulaminy płacowe staną się bezpośrednią odpowiedzią na edukacyjne potrzeby lokalnej wspólnoty mieszkańców i wreszcie uwolnią od konieczności posługiwania się w tym obszarze "uniwersalnymi", zawsze niedoskonałymi wzorami.

GRATIS dostęp do portalu www.ekspertbeck.pl Kadry i płace w sektorze publicznym

Nabywając niniejszą książkę otrzymają Państwo, w ramach bezpłatnego dostępu do portalu:

 • Bazę porad o tematyce związanej z zakupiona książką
 • Opracowania poradnikowe o kompleksowym charakterze
 • Wzory dokumentów kadrowo-płacowych
 • Kalkulatory do obliczania świadczeń i terminów z zakresu kadr i płac
 • Kalendariumważnych terminów kadrowych
 • Akty prawne z powiązaniami do orzeczeń oraz innych treści i narzędzi

Szczegóły

Seria: Kadry, płace i BHP
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-255-4369-3
Liczba stron: 203
Waga: 280 g