Paulina Bełzak

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu ochrony danych osobowych, zagadnień korporacyjnych oraz w postępowaniach administracyjnych. Associate w praktyce ochrony danych osobowych i prywatności kancelarii Bird & Bird. Doradza klientom od 2013 r.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych, ochrony prywatności i e-commerce. Wspiera klientów poprzez bieżące doradztwo w zakresie dopuszczalności i legalności przetwarzania danych osobowych, jak również przez sporządzanie dokumentacji dotyczącej ochrony danych osobowych, w tym umów powierzenia przetwarzania danych oraz przeprowadzanie audytów i reprezentowanie przed PUODO. Brała udział w badaniach due diligence spółek w transakcjach M&A i sporządzała raporty oceny prawnej w celu identyfikacji potencjalnych ryzyk związanych z planowanymi transakcjami. Zajmowała się także obsługą korporacyjną polskich oraz zagranicznych przedsiębiorców i wspierała ich w bieżącej działalności. Przed dołączeniem do Bird & Bird zdobywała doświadczenie zawodowe w renomowanych polskich kancelariach prawnych i w organach administracji publicznej.

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji w Szkole Głównej Handlowej. Jest radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

 • Ochrona danych osobowych w zatrudnieniu
  %
  Bestseller
  Jedyne na rynku kompleksowe opracowanie zagadnień praktycznych z zakresu ochrony danych osobowych osób pozostających w stosunku zatrudnienia. Zawiera zbiór modelowych rozwiązań, których...
  Seria: Prawo w praktyce
  Rok wydania: 2020 | Wersja: Druk
  135,15 zł
  159,00 zł
  Najniższa cena: 127,20 zł
  Jedyne na rynku kompleksowe opracowanie zagadnień praktycznych z zakresu ochrony danych osobowych osób pozostających w stosunku zatrudnienia. Zawiera zbiór modelowych rozwiązań, których...