hj

Z okazji jubileuszu 15-lecia Systemu Informacji Prawnej Legalis, przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową, limitowaną kolekcję tog prawniczych - radcowskich i adwokackich. Togi powstały we współpracy z Tomaszem Ossolińskim, uznanym polskim projektantem mody.

Zamów

Projekt ma również swój szczytny cel. Dwie ekskluzywne togi zostaną zlicytowane podczas charytatywnej aukcji w trakcie jubileuszowej Gali Systemu Legalis. Dochód z aukcji w całości przeznaczony zostanie na wsparcie podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią.

Ekskluzywne togi adwokackie i radcowskie, wykonane są z wysokogatunkowej włoskiej tkaniny, dostępne na indywidualne zamówienie (szyte ręcznie i na miarę).

Tomasz Ossoliński

Krawiec i projektant. Tworzy męskie ubrania wyjątkowej jakości i unikatowe kreacje dla kobiet.

Atelier Tomasz Ossoliński to synonim luksusu, którego sercem jest warsztat. Oferowana w Atelier usługa Bespoke Tailoring - ekskluzywne, zindywidualizowane krawiectwo na miarę - to oferta skierowana do osób, które szukają szlachetnego wyrazu dla swojej indywidualności.

Wysokogatunkowa włoska wełna garniturowa

CERRUTI, gramatura 230 gr/mt.
Wysokoskrętna, oryginalna włoska wełna o nieprzeciętnym komforcie użytkowania. Wizualnie jedwabista i o szlachetnym połysku. Tkanina lekka, niesamowicie miękka, a jej wysoki skręt zapewnia szybkie odzyskiwanie wyjściowej formy. Idealna do ubiorów i sytuacji, gdy zachowanie świeżej formy dotyczy całego dnia.

Jedwab i aksamit

Głęboki odcień zielonego i niebieskiego jedwabiu żabotu, aksamitne wypustki na kołnierzu oraz mankietach.

Przejdź poniższe kroki i ciesz się ekskluzywną togą skrojoną na miarę:

Wypełnij poniższy formularz i potwierdź zamówienie.

(zamówienia przyjmowane są do 30.11.2017 r. lub do wyczerpania kolekcji)

Odwiedź atelier Projektanta w celu zdjęcia miary.

(w terminie 1-12.12.2017 r. pracownik atelier Projektanta skontaktuje się z Państwem celem umówienia terminu spotkania)

Gotowa toga zostanie wysłana na adres wskazany w formularzu.

(nie później niż do 31.01.2018 r.)

Kolekcja limitowana – tylko 15 unikatowych tog w ofercie.

Zamawiam
Dane do faktury:
Dane do dostawy:
Wartość zamówienia: 4100 zł (w tym 23% VAT)

Fundacja Między Niebem a Ziemią została założona w maju 2011 roku przez radcę prawnego Sylwię Zarzycką. Jej głównym celem jest pomoc dzieciom nieuleczalnie chorym i ich bliskim. Fundacja ma obecnie pod swoją opieką ponad 50 rodzin z terenu całej Polski. To co wyróżnia ją wśród innych, to kompleksowa pomoc, którą świadczy na rzecz rodzin będących pod jej stałą opieką. Fundacja pomaga ciężko chorym dzieciom finansując rehabilitację, opiekę, leczenie, operacje, środki medyczne i rehabilitacyjne. Wspiera także rodziców tych dzieci, dając wsparcie psychologiczne, duchowe i poczucie, że nie jest się samemu. Pomaga również rodzeństwu chorych dzieci, których dzieciństwo podporządkowane jest chorobie brata czy siostry. Fundacja angażuje od początku swojej działalności w swoje akcje charytatywne środowisko prawnicze i biznesowe. Współpracuje z nią także wiele osób ze świata artystycznego i mediów.

„Bardzo się cieszę, że Wydawnictwo Beck pomyślało o Fundacji Między Niebem a Ziemią i pragnie wesprzeć naszych podopiecznych poprzez organizację aukcji charytatywnej podczas uroczystości 15-lecia Systemu Legalis. Jest to dla mnie o tyle ważne i miłe, że nasza Fundacja już od lat działa w środowisku prawniczym i dzięki prawnikom możemy tak skutecznie pomagać i robić wiele wspaniałych i pięknych rzeczy dla dzieci, których życie jest bardzo ograniczone przez nieuleczalną chorobę. To głównie dzięki prawnikom te dzieci mniej cierpią i mogą być rehabilitowane i leczone. Już niejednokrotnie nasze działania poprawiły jakość życia naszych podopiecznych. Wdzięczność, którą od nich otrzymujemy jest niezwykła. Wiem jednak doskonale, że bez takich akcji jak aukcja Wydawnictwa Beck i pomocy wielu ludzi niewiele sama mogłabym zrobić. Dlatego bardzo dziękuję za pomysł organizacji aukcji i każdą pomoc, którą nam Państwo dajecie.”

Prezes Fundacji
Sylwia Zarzycka

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

toga@beck.pl| Tel. +48 22 311 22 22