Przedsprzedaż

Egzamin na doradcę podatkowego. Testy

5% taniej
Promocyjna cena 5% taniej
 • 189,05 zł z VAT
  Cena katalogowa: 199,00 zł z VAT
  5% taniej
  Promocyjna cena przed premierą
 • Koszt dostawy od 0 zł!

  Wysyłka w dniu premiery [?]

  Dowiedz się więcej o realizacji zamówień w przedsprzedaży ›

Autor: Marek Jabłoński, Patryk Piotr Smęda

Publikacja zawiera pytania testowe opracowane przez Państwową Komisję Egzaminacyjną do Spraw Doradztwa Podatkowego zgodnie z uchwałą z 21.8.2019 r. Nr 4/VII/2019. Pod każdym pytaniem Autorzy wskazali właściwą podstawę prawną (właściwy przepis lub grupa przepisów), która... więcej ›

Więcej o książce

Publikacja zawiera pytania testowe opracowane przez Państwową Komisję Egzaminacyjną do Spraw Doradztwa Podatkowego zgodnie z uchwałą z 21.8.2019 r. Nr 4/VII/2019.

Pod każdym pytaniem Autorzy wskazali właściwą podstawę prawną (właściwy przepis lub grupa przepisów), która pozwala na udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie egzaminacyjne.

14. wydanie zawiera najnowsze zmiany wchodzące w życie 1.11.2019 r. oraz uchwalone zmiany wchodzące w życie 1.1.2019 r.

Obecne wydanie uwzględnia najnowsze zmiany wprowadzone m.in. w:

 • Ustawie o podatku od towarów i usług;
 • Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych;
 • Ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych;
 • Ustawie o podatku akcyzowym;
 • Ordynacji podatkowej;
 • Kodeksie karnym skarbowym;
 • Ustawie o Krajowej Administracji Skarbowej.

Publikacja zawiera także dostęp do pytań testowych online opracowanych zgodnie z załącznikiem do uchwały Nr 4/VII/2019 Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego z 21.8.2019 r. Umożliwiają one osobie, która przygotowuje się do egzaminu sprawdzenie wiedzy, zdiagnozowanie problematycznych obszarów i weryfikację w trakcie przygotowywania się do egzaminu. Pytania, które wyświetlane są losowo można rozwiązywać zarówno z wybranego działu (w trybie nauki), jak również ze wszystkich jednocześnie (w trybie egzaminu testowego). Dostęp trwa 3 miesiące od daty rejestracji.

Skorzystaj z Testów Prawniczych online - Sprawdź >

Oprócz testów on-line publikacja daje także dostęp online do aktualizowanych na bieżąco aktów prawnych koniecznych do przygotowania się do egzaminu na doradcę podatkowego.

Prezentowana książka – wspólnie z publikacjami: Egzamin na doradcę podatkowego. Kazusy i Egzamin na doradcę podatkowego. Pytania otwarte stanowi pełne kompendium wiedzy dla kandydata przygotowującego się do egzaminu na doradcę

Szczegóły

Premiera: 29 października 2019
Seria: Podatkowe inne
Rok wydania: 2019
Wydanie: 14
ISBN: 978-83-8198-054-8
Liczba stron: 650
Oprawa: Miękka
Waga: 1040 g