Studia Prawa Prywatnego - Prenumerata 2019

Wybierz prenumeratę:
  • 4 numerów
    Styczeń 2019 - Grudzień 2019
    369,00 zł z VAT
  • Koszt dostawy 0 zł!

    Wysyłka w 24 godziny lub zgodnie z terminami ukazywania się [?]

    Dowiedz się więcej o realizacji zamówień prenumerat ›

Studia Prawa Prywatnego im. Prof. Zbigniewa Radwańskiego to kwartalnik ukazujący się na rynku wydawniczym od 2006 r. Aktualnie wydano już 43 zeszyty, w których opublikowane zostały artykuły o charakterze naukowym poświęcone prawu prywatnemu. Studia Prawa Prywatnego to... więcej ›

Więcej o prenumeracie

Studia Prawa Prywatnego im. Prof. Zbigniewa Radwańskiego to kwartalnik ukazujący się na rynku wydawniczym od 2006 r. Aktualnie wydano już 43 zeszyty, w których opublikowane zostały artykuły o charakterze naukowym poświęcone prawu prywatnemu.

Studia Prawa Prywatnego to kwartalnik wywodzący się z najbardziej prestiżowej serii książkowej poświęconej prawu prywatnemu System Prawa Prywatnego, publikowanej we współpracy z Instytutem Naukowym PAN. Opiekę merytoryczną nad kwartalnikiem sprawują najwybitniejsze autorytety polskiego i międzynarodowego prawa prywatnego. Redaktorem Naczelnym czasopisma był prof. Zbigniew Radwański. Jego dzieło kontynuuje prof. Bogudar Kordasiewicz jako Redaktor Naczelny.

Członkami Rady Naukowej są zarówno Redaktorzy Naukowi poszczególnych tomów Systemu Prawa Prywatnego, jak i wybitni przedstawiciele nauki polskiego prawa prywatnego oraz przedstawiciele nauki prawa prywatnego z innych krajów: Niemiec, Francji, Czech, Włoch.

Artykuły prezentowane w Studiach Prawa Prywatnego dotyczą zagadnień z prawa: cywilnego, rodzinnego, autorskiego, własności przemysłowej, konkurencji, spółek, papierów wartościowych, prywatnego międzynarodowego oraz prawa medycznego. Prezentowane teksty zawierają nie tylko komentarz autorski do aktualnego ustawodawstwa, ale także analizę polskiego oraz europejskiego prawa prywatnego, ze wskazaniem na modelowe (systemowe) rozwiązania. Ten sposób prezentacji zagadnień prawnych pozwala Czytelnikom na bardziej transparentne zapoznanie się z daną tematyką.

Szczegóły

Seria: Studia Prawa Prywatnego
Rok wydania: 2019
ISSN: 1895-1279