Zarządzanie wartością nieruchomości mieszkaniowych

20% taniej
Promocyjna cena 20% taniej
 • 151,20 zł z VAT
  Cena katalogowa: 189,00 zł z VAT
  20% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy 0 zł!

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 14:00 wysyłamy tego samego dnia!

Rozwój budownictwa mieszkaniowego oraz wahania cen mieszkań w ostatnich latach sprawiły, że właściciele nieruchomości coraz mocniej uświadamiają sobie znaczenie działań podejmowanych w zakresie ochrony wartości ich majątku. Doprowadziło to do zwiększenia popytu na usługi... więcej ›

Opis książki

Rozwój budownictwa mieszkaniowego oraz wahania cen mieszkań w ostatnich latach sprawiły, że właściciele nieruchomości coraz mocniej uświadamiają sobie znaczenie działań podejmowanych w zakresie ochrony wartości ich majątku. Doprowadziło to do zwiększenia popytu na usługi profesjonalnych zarządców i pośredników w obrocie nieruchomościami, finansistów i ubezpieczycieli oraz innych branżystów będących w stanie skutecznie wspierać właścicieli nieruchomości w realizacji ich celów.

Poradnik powstał na bazie doświadczeń zdobytych przez Macieja Tertelisa w trakcie wieloletniej praktyki zarówno jako pracownika firm zarządzających nieruchomościami jak i doradcy właścicieli nieruchomości. Książka jest również efektem szeregu projektów konsultingowych zrealizowanych przez autora dla miast i gmin w obszarze wieloletniego planowania gospodarowania ich zasobami mieszkaniowymi, restrukturyzacji firm zarządzających nieruchomościami komunalnymi i wspólnot mieszkaniowych czy wreszcie realizacji lokalnych programów rewitalizacji oraz wniosków i studiów wykonalności pod konkretne przedsięwzięcia inwestycyjne. Na finalny kształt poradnika miały również wpływ doświadczenia w obszarze inwestycji oraz zarządzania portfelami nieruchomości komercyjnych. Nie bez znaczenia jest również uzupełnienie książki tekstami zagranicznych ekspertów - Amerykanina Josepha Karpa w zakresie finansowania rozwoju mieszkalnictwa w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadyjczyka Simona Vieyra w zakresie planowania strategicznego, standardów zawodowych i etyki.

Serię NIERUCHOMOŚCI stanowią poradniki prezentujące szeroko rozumianą, praktyczną stronę branży. Starannie dobrane przykłady z zakresu prawa, podatków i praktyki ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji i dostarczają konkretnych rozwiązań. Adresatem tej serii są głównie profesjonaliści rynku nieruchomości.

Pliki do pobrania

Szczegóły

 • Seria: Nieruchomości
 • Rok wydania: 2009
 • Oprawa: Miękka
 • Liczba stron: 752
 • Waga: 1936 g
 • ISBN: 978-83-255-0064-1
 • EAN: 9788325500641
 • Kod serwisu: 00270700