Słownik prawa i gospodarki. Rechts- und Wirtschaftswörterbuch. Tom 2

10% taniej
Promocyjna cena 10% taniej
 • 161,10 zł z VAT
  Cena katalogowa: 179,00 zł z VAT
  10% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 8,95 zł

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 14:00 wysyłamy tego samego dnia!

Trzecie wydanie "Słownika prawa i gospodarki" jest kontynuacją dzieła ukazującego się na polskim rynku wydawniczym od 2003 roku. Kolejna edycja została przede wszystkim poszerzone o nowe hasła z zakresu prawa Unii Europejskiej. Ponadto zaktualizowano i... więcej ›

Więcej o książce

Trzecie wydanie "Słownika prawa i gospodarki" jest kontynuacją dzieła ukazującego się na polskim rynku wydawniczym od 2003 roku. Kolejna edycja została przede wszystkim poszerzone o nowe hasła z zakresu prawa Unii Europejskiej. Ponadto zaktualizowano i ujednolicono dotychczasową terminologię oraz wskazania na źródła ustawowe.

Aktualne wydanie zawiera ponad 40.000 haseł uporządkowanych w kolejności alfabetycznej. W rozbudowanych gniazdach można znaleźć również zwroty frazeologiczne i liczne przykłady zastosowań terminów podstawowych. Odniesienia do przepisów prawa polskiego, niemieckiego i unijnego pozwalają na ustalenie kontekstu,w jakim dany termin funkcjonuje i precyzyjne określenie ekwiwalentu. Niniejszą publikację polecamy szczególnie prawnikom czynnym w polsko-niemieckim obrocie prawnym oraz tłumaczom tekstów prawniczych.

Szczegóły

Seria: Słowniki
Rok wydania: 2015
Wydanie: 3
ISBN: 978-83-255-7591-5
Liczba stron: 790
Waga: 912 g

Pliki do pobrania