NEWSLETTER • Bądź na bieżąco! • Zapisz się i odbierz rabat 10% » Sprawdź ›

x

Oferta

akademicka

2017/2018

W prawo zwrot!

3 kroki do sukcesu - sprawdź ofertę:

Ucz się Ćwicz Powtarzaj

Ucz się - Przejmij naszą wiedzę

Serie tworzące grupę publikacji do nauki charakteryzują się zróżnicowanym poziomem omawianej tematyki, w kolejności od najobszerniejszych Studiów Prawniczych poprzez średnio zaawansowane Podręczniki Prawnicze aż do stosunkowo najprostszych Skryptów Becka.

Różni je więc stopień szczegółowości w opisie instytucji prawa oraz poziom zaawansowania. Jednak wszystkie zawierają najistotniejsze zagadnienia z poszczególnych dziedzin prawa, stanowiące przedmiot konkretnego egzaminu.

Studia Prawnicze

Przywoływanie wyroków, orzeczeń i podstawy prawnej

Podręczniki Prawnicze

Idealny dobór zagadnień egzaminacyjnych

Skrypty Becka

Kluczowe zagadnienia, przejrzyste podziały, przykłady

Legal English – Niezbędnik przyszłego prawnika
Halina Sierocka

Podręcznik z płytą CD dla studentów I i II roku studiów prawniczych (poziom B1–B2), którzy objęci są obowiązkowym lektoratem z języka obcego.

Publikacja ma pomóc w opanowaniu tzw. Legal English, ma na celu wprowadzenie i ćwiczenie odpowiedniego słownictwa. Główny nacisk kładziony jest na utrwalanie sprawności takich jak słuchanie, mówienie, pisanie, czy czytanie w kontekście języka zawodowego.

Teksty Ustaw Becka

Aktualne teksty ustaw

Zbiory tekstów ustaw i rozporządzeń z najnowszym stanem prawnym pogrupowane tematycznie według poszczególnych dziedzin prawa. Wyróżnienie najnowszych zmian, praktyczne przypisy oraz hasła tematyczne ułatwiają zrozumienie znaczenia aktów prawnych.

Sprawdź publikacje

Ćwicz
- Ogarnij temat

Repetytoria Becka

Skutecznie przyswoisz wiedzę, poznasz podstawy najważniejszych zagadnień, na koniec sprawdzisz, ocenisz i uzupełnisz ewentualne braki w przygotowaniu do zdania egzaminu.

Repetytoria zawierają pytania i odpowiedzi z podstawą prawną i odesłaniem do konkretnego artykułu, kazusy z rozwiązaniami opartymi na aktualnym stanie prawnym i przykładowym orzecznictwie, tablice i schematy ułatwiające zapamiętanie haseł, pojęć i definicji oraz test sprawdzający wiedzę.

Sprawdź serię wydawniczą

Powtarzaj
- Zdaj egzamin

Prawo w pigułce

Kompaktowe opracowania podstawowych wiadomości z najważniejszych dziedzin prawa z aktualnym stanem prawnym. Dedykowane studentom do nauki i powtórki przed egzaminami.

Poręczne, kieszonkowe wydania, które możesz mieć zawsze przy sobie. Szybkie przyswojenie wiedzy gwarantuje struktura wewnętrzna opracowań. Pigułki zawierają przejrzyste wykresy, pomocne tabele, pytania z odpowiedziami oraz wyróżnienia najważniejszych informacji.

Sprawdź serię wydawniczą
Testy-prawnicze.pl

Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując testy online. Moduł STUDENT to:

  • testy z wszystkich ustaw obowiązujących na egzaminie wstępnym na aplikację,
  • ponad 15 000 pytań z 14 dziedzin prawa,
  • dwa tryby rozwiązywania – ucz się i sprawdzaj swoją wiedzę,
  • ponad 5000 objaśnień pochodzących z podręczników akademickich.
Przejdź do serwisu

E-learning.beck.pl
Kursy prawnicze i językowe dla studentów

Kursy prawnicze stanowią idealną pomoc w przygotowaniach do egzaminów i kolokwiów, a także egzaminu wstępnego na aplikacje prawnicze.

Kursy językowe przeznaczone są dla osób, którym potrzebna jest znajomość specjalistycznego prawniczego języka angielskiego bądź chcą podwyższyć swoje kompetencje językowe w komunikacji biznesowej.

E-learning to:

  • interaktywne ekrany, zadania oraz testy sprawdzające,
  • zwięzła formuła pozwalająca osiągnąć maksimum efektu,
  • bieżąca aktualizacja stanu prawnego,
  • certyfikat zakończenia kursu.
Przejdź do serwisu