Nie przegap ważnych zmian – Bądź na bieżąco!

Newsletter C.H.Beck

Trzymamy rękę na pulsie prawa i wiemy jak ważne jest szybkie dotarcie do najnowszych informacji.

Zostaw swój adres e-mail i jako pierwszy dowiedz się o nowościach i promocjach.

Odbierz 10% rabat na zakupy w księgarni! *

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu realizacji lub zawarcia umowy z Klientem, rozliczeń, księgowości i sprawozdawczości finansowej, spełnienia innych obowiązków prawnych, w celach wskazanych w treści zgód, do ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w polityce prywatności.

Sprawdź pakiet Twoich korzyści
10% rabat
na zakupy
Powiadomienia
o nowościach
wydawniczych
Specjalne
oferty
promocyjne
Informacje
o zmianach
w prawie

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych zgodnie z najnowszymi zmianami w prawie. Pamiętaj, że:

  • Podanie danych jest zawsze dobrowolne.
  • W każdej chwili masz prawo wycofania swojej zgody.
  • Nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
  • Nie spamujemy – dbamy o dopasowanie oferty do Twoich preferencji.
  • Dzięki Twojej zgodzie, dostarczymy Ci informacje o prawniczych aktualnościach, nowościach C.H.Beck, szkoleniach branżowych i narzędziach pomocnych w codziennej pracy.
* Kod jest jednorazowy i ważny do 31.01.2021 r. do 23:59. Rabat 10% naliczany jest od ceny katalogowej produktu. Nie obejmuje pakietów, prenumerat, serii Komentarze anglojęzyczne Beck Hart Nomos oraz nie łączy się z innymi promocjami i rabatem indywidualnym. Kod należy wprowadzić w polu "Kod rabatowy" w 1. kroku koszyka. W przypadku nie otrzymania kodu prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta - dz.handlowy@beck.pl lub za pomocą czatu.