Sektor publiczny

  • PZP
  • KLASYFIKACJA BUDŻETOWA
  • ZFŚS
Nowa ustawa - Prawo zamówień publicznych. Praktyczna analiza zmian

Nowe procedury PZP

Zbiór przepisów z przewodnikiem.

Praktyczny komentarz do zmian omawiający regulacje wynikające z nowej ustawy – Prawo zamówień publicznych, która wejdzie w życie 1 stycznia 2021 r.

Publikacja w przystępny sposób wyjaśnia problemy związane ze stosowaniem nowych regulacji. Ponadto pozwala szybko wdrożyć się w zakres zmian i dokonać oceny, jakie są konsekwencje wejścia w życie nowych przepisów.

Sprawdź publikację

Klasyfikacja budżetowa

Klasyfikacja budżetowa 2020

Szczegółowe omówienie zmian w klasyfikacji wprowadzonych w 2020 r.

Poradnik zawiera kompleksowe omówienie zmian w klasyfikacji budżetowej z 2020 r. oraz licznych zmian w innych ustawach. W książce wyszczególniono zagadnienia dla poszczególnych jednostek (pomoc społeczna, oświata, sport, kultura) oraz wyjaśniono wątpliwości powstające na pograniczy paragrafów.

Publikacja zawiera również zbiór ponad 400 porad ekspertów z zakresu klasyfikacji budżetowej w podziale na poszczególne paragrafy.

Sprawdź publikację

Fundusz świadczeń socjalnych. Kadry. Podatki. Księgowość + płyta CD

Fundusz świadczeń socjalnych

Kadry • Podatki • Księgowość

Praktyczne opracowanie dotyczące regulaminu ZFŚS oraz zasad administrowania środkami tego funduszu.

Publikacja zawiera komplet informacji o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych opartych o najnowszy stan prawny. W książce zawarto zbiór przykładowych wzorów dokumentów na płycie CD oraz liczne odpowiedzi na pytania związane z ZFŚS.

Sprawdź publikację

Nowości Zobacz wszystkie

Przedsprzedaż - Wysyłka 0 zł Zobacz wszystkie

Bestsellery Zobacz wszystkie

Pomoc społeczna Zobacz wszystkie

Autorzy becka

Piotr Walczak

Naczelnik Wydziału Kontroli Gospodarki Finansowej Regionalnej Izby Obrachunkowej w Łodzi. W latach 2005–2010 Rzecznik Dyscypliny Finansów Publicznych przy RIO w Łodzi, w latach 2010–2014 członek Regionalnej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów...więcej ›