Podatki

  • Podatki 2020
  • Zamknięcie roku 2019
  • Prenumerata 2020
Podatki 2020

Bestseller wśród praktyków!

Kompleksowy zbiór podatkowych aktów prawnych uwzględniający najnowsze zmiany. 

Publikacja zawiera dostęp online do zmian w ustawach. 

Sprawdź

Podatkowe i bilansowe zamknięcie roku 2019

Podatkowe i bilansowe zamknięcie roku 2019

Opracowanie przedstawia niezbędne informacje w zakresie zamknięcia rocznego 2019 w kontekście bilansowym oraz podatkowym.

Celem publikacji jest dostarczenie specjalistycznej oraz aktualnej wiedzy o sporządzaniu sprawozdawczości finansowej i rozliczeń podatkowych (m.in. CIT, PIT, VAT).

Uwzględnia wszystkie nowelizacje ustaw podatkowych, które weszły w życie w 2019 r. i mają zastosowanie do deklaracji za 2019 r.

Sprawdź publikację

Monitor Podatkowy - Prenumerata 2020

Monitor Podatkowy 2020

Profesjonalny miesięcznik z zakresu podatków. W ramach prenumeraty otrzymujesz aktulności z prawa podatkowego, komentarz do najnowszych przepisów, orzecznictwo a także dodatki tematyczne i dostęp do bazy artykułów online. 

Tylko do 14.02.2020 r., zamawiając prenumeratę otrzymasz prezent książkowy - bestsellerowy zbiór podatkowych aktów prawnych "Podatki 2020".

Sprawdź szczegóły

Egzamin na doradcę podatkowegoZobacz wszystkie

Poradniki dla praktykówZobacz wszystkie

Teksty ustawZobacz wszystkie

KomentarzeZobacz wszystkie

Autorzy becka

prof. dr hab. Henryk Dzwonkowski

Adwokat i doradca podatkowy, Kierownik Katedry Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, główny specjalista Biura Analiz Sejmowych, Przewodniczący Państwowej Komisji Egzaminacyjnej ds. Doradztwa Podatkowego II kadencji, w latach 1998-2001...więcej ›