Akademicka

  • Ucz się
  • Ćwicz
  • Powtarzaj
Podręczniki akademickie

Podręczniki akademickie

Serie tworzące grupę publikacji do nauki charakteryzują się zróżnicowanym poziomem omawianej tematyki, w kolejności od najobszerniejszych Studiów Prawniczych poprzez średnio zaawansowane Podręczniki Prawnicze aż do stosunkowo najprostszych Skryptów Becka.

Różni je więc stopień szczegółowości w opisie instytucji prawa oraz poziom zaawansowania. Jednak wszystkie zawierają najistotniejsze zagadnienia z poszczególnych dziedzin prawa, stanowiące przedmiot konkretnego egzaminu.

Sprawdź publikacje

Repetytoria Becka

Repetytoria Becka

Pytania. Kazusy. Tablice. Testy

Skutecznie przyswoisz wiedzę, poznasz podstawy najważniejszych zagadnień, na koniec sprawdzisz, ocenisz i uzupełnisz ewentualne braki w przygotowaniu do zdania egzaminu.

Repetytoria zawierają pytania i odpowiedzi z podstawą prawną i odesłaniem do konkretnego artykułu, kazusy z rozwiązaniami opartymi na aktualnym stanie prawnym i przykładowym orzecznictwie, tablice i schematy ułatwiające zapamiętanie haseł, pojęć i definicji oraz test sprawdzający wiedzę.

Sprawdź publikacej

Prawo w pigułce

Prawo w pigułce

Kompaktowe opracowania podstawowych wiadomości z najważniejszych dziedzin prawa z aktualnym stanem prawnym. Dedykowane studentom do nauki i powtórki przed egzaminami.

Poręczne, kieszonkowe wydania, które możesz mieć zawsze przy sobie. Szybkie przyswojenie wiedzy gwarantuje struktura wewnętrzna opracowań. Pigułki zawierają przejrzyste wykresy, pomocne tabele, pytania z odpowiedziami oraz wyróżnienia najważniejszych informacji.

Sprawdź publikacje

Podręczniki akademickieZobacz wszystkie

Pytania. Kazusy. Tablice. TestyZobacz wszystkie

Prawo w pigułceZobacz wszystkie

Teksty ustawZobacz wszystkie

BestselleryZobacz wszystkie

Autorzy becka

dr Halina Sierocka

dr Halina Sierocka

Adiunkt w Centrum Prawniczego Języka Angielskiego (Białystok Legal English Centre) na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Zajmuje się metodyką nauczania języków specjalistycznych, a w szczególności prawniczego języka angielskiego, jak również zintegrowanym kształceniem...więcej ›