Bestsellery dla firm. Wsparcie w codziennej pracy specjalistów Bestsellery dla firm. Wsparcie w codziennej pracy specjalistów

Nowe wydanie - Must have

Podatkowe i bilansowe zamknięcie roku 2022

Podatkowe i bilansowe zamknięcie roku 2022

Niezbędne informacje w zakresie zamknięcia rocznego 2022 w kontekście bilansowym oraz podatkowym z wzorami dokumentów. Specjalistyczna i aktualna wiedza o sporządzaniu sprawozdawczości finansowej i rozliczeń podatkowych (m.in. CIT, PIT, VAT).

Zawiera omówienie zmian, które mają wpływ na zamknięcie podatkowe w tym wpływ wojny w Ukrainie na sporządzenie sprawozdania finansowego oraz przychody i koszty podatkowe, nowe regulacje wprowadzone przez KSR 15 oraz wpływ zmian wartości ekonomicznych, w tym stóp procentowych na wycenę w rachunkowości.

Księgowość i podatki Zobacz wszystkie

Regulamin pracy 2023

Regulamin pracy w praktyce

Praktyczny poradnik ze zmianami w kodeksie pracy

Praktyczny poradnik omawiający najważniejsze aspekty tworzenia i stosowania regulaminu pracy przez pracodawców, z uwzględnieniem nowelizacji Kodeksu pracy dotyczącej kontroli trzeźwości. Publikacja zawiera wzory regulaminów, liczne przykłady konkretnych postanowień oraz szczegółowe omówienie problematyki czasu pracy i BHP.

Książkę można podzielić na 4 części: zagadnienia ogólne, wprowadzające – rozdziały I–IV, treść regulaminu z zakresu prawa pracy – rozdziały V–X, treść regulaminu z zakresu BHP – rozdziały XI–XIII, załączniki do regulaminu i wzory gotowych regulaminów – rozdziały XIV–XVI.

Kadry i płace Zobacz wszystkie

Szkolenia online

Szkolenia online - Beck Akademia

Bądź na bieżąco ze zmianami

Postaw na rozwój i skorzystaj z eksperckich webinariów, podczas których zapoznasz się z aktualnymi przepisami!

Sprawdź ofertę szkoleń z zakresu podatków, prawa pracy, ochrony danych osobowych, upadłości i restrukturyzacji, prawa handlowego, compliance czy nowych technologii.

Doświadczeni prelegenci | Możliwość zadawania pytań | Certyfikat uczestnictwa

Komentarze Zobacz wszystkie

Teksty ustaw Zobacz wszystkie

Wzory umów i pism Zobacz wszystkie