Lp - Serie praktyczne 850x451px
Metodyka sporządzania aktów notarialnych

Najnowsze opracowania

Metodyki Becka Zobacz wszystkie

Wzory umów i pism Zobacz wszystkie

Profesjonalną pomoc dla radców prawnych i adwokatów, a także dla aplikantów i prawników w firmach. Wzory z praktycznym komentarzem i wyborem orzecznictwa wraz z edytowalnymi wersjami wzorów na płycie CD lub do pobrania ze strony repozytorium.beck.pl

Struktura treści: Wzór. Komentarz/objaśnienia do wzoru podzielone na zagadnienia, poprzedzone hasełkami oraz odesłania do wzoru. Wybór orzecznictwa związany ze stosowaniem wzoru

Sprawdź serię Wzory Pism Becka

Komentarze praktyczne Zobacz wszystkie

Komentarze i Linia orzecznicza Zobacz wszystkie

Praktyczne ujęcie zagadnień, wyjaśniające stosowanie przepisów w praktyce prawniczej. Klasyczny komentarz do artykułów aktów prawnych (często kilku aktów prawnych).

Struktura treści: Artykuł. Komentarz praktyczny z elementami ważnymi dla praktyki. Linia orzecznicza. Wzory pism.

Sprawdź serię Komentarze&Linia orzecznicza

Praxis Zobacz wszystkie

Praktyczne komentarze w ujęciu systemowym do poszczególnych dziedzin lub instytucji prawa. Dzięki połączeniu zagadnień materialnoprawnych i procesowych oraz zastosowaniu wskazówek praktycznych, przykładów z praktyki orzeczniczej i wzorów pism, a także systemowi wzajemnych odesłań, Praxis jest niezbędnym narzędziem w procesie stosowania prawa w praktyce.

Pomaga interpretować istniejące przepisy z uwzględnieniem orzecznictwa oraz skutecznie przygotować umowę, pismo procesowe, opinię prawną czy strategię działania.

Sprawdź serię Praxis

Nieruchomości w praktyce Zobacz wszystkie

Profesjonalne i praktyczne omówienie zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami.

Seria zawiera precyzyjne komentarze, które w praktyczny sposób omawiają zagadnienia materialnoprawne i procesowe ułatwiając podejmowanie właściwych decyzji i dostarczając konkretnych rozwiązań. Książki, dzięki wieloletniej praktyce zawodowej autorów, wzbogacone zostały o liczne przykłady oraz najciekawsze orzecznictwo w omawianej tematyce.

Sprawdź serię Nieruchomości w praktyce