Sprawdź aktualne teksty ustaw
Ucz się
Podręczniki
Ćwicz
Repetytoria
Powtarzaj
Prawo w pigułce
Przeglądaj według
dziedzin prawa
TOP AKADEMICKI
 • Postępowanie cywilne. Kompendium
 • Prawo handlowe
 • Prawo i postępowanie administracyjne w pigułce
 • Postępowanie cywilne
 • Postępowanie karne. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy
 • Zobowiązania - część szczegółowa
 • Prawo handlowe w pigułce
 • Postępowanie cywilne. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy
 • Wstęp do prawoznawstwa
 • Postępowanie karne w pigułce
 • Postępowanie administracyjne. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy
 • Prawo pracy
Podręczniki
Trzy serie książek do nauki charakteryzujące się zróżnicowanym poziomem omawianej tematyki, w kolejności od najobszerniejszych Studiów Prawniczych poprzez średnio zaawansowane Podręczniki Prawnicze aż do stosunkowo najprostszych Skryptów Becka. Wszystkie podręczniki zawierają najistotniejsze zagadnienia z poszczególnych dziedzin prawa, stanowiące przedmiot konkretnego egzaminu.
TOP PODRĘCZNIKI
Repetytoria Becka
Seria, dzięki której skutecznie utrwalisz wiedzę, poznasz podstawy najważniejszych zagadnień, na koniec sprawdzisz, ocenisz i uzupełnisz ewentualne braki w przygotowaniu do zdania egzaminu. Repetytoria zawierają pytania i odpowiedzi z podstawą prawną i odesłaniem do konkretnego artykułu, kazusy z rozwiązaniami opartymi na aktualnym stanie prawnym i przykładowym orzecznictwie, tablice i schematy ułatwiające zapamiętanie haseł, pojęć i definicji oraz testy sprawdzające wiedzę.
TOP REPETYTORIA
Prawo w pigułce
Opracowania
w nowej odsłonie!
Kompaktowe opracowanie do nauki i powtórki przed egzaminem z najnowszym stanem prawnym. Dzięki zwięzłemu ujęciu tematu oraz przejrzystej strukturze treści szybko przyswoisz wiedzę, a podejście do egzaminu stanie się mniej stresujące.
Wyróżnienia najważniejszych informacji
Przykłady pomocne w zrozumieniu materiału
Schematy i tabele pomocne w zapamiętaniu
Testy sprawdzające poziom wiedzy
Poręczny format 145 mm x 190 mm
Sprawdź nowe wydania
TOP PIGUŁKI
Aktualne
teksty ustaw
Zbiory tekstów ustaw i rozporządzeń z najnowszym stanem prawnym pogrupowane tematycznie według poszczególnych dziedzin prawa. Wyróżnienie najnowszych zmian, praktyczne przypisy oraz hasła tematyczne ułatwiają zrozumienie znaczenia aktów prawnych.
Twoje Prawo

Kieszonkowe wydania tekstów ustaw w atrakcyjnej cenie.

Teksty Ustaw Becka

Zbiory najważniejszych ustaw z danej dziedziny prawa w jednym tomie.

Literatura obcojęzyczna

Bestseller

Autor: Małgorzata Cyganik
Podręcznik powstał głównie z myślą o osobach, które władają językiem angielskim na poziomie B1-B2 i chciałyby rozpocząć swoją przygodę z prawniczym językiem angielskim.
Sprawdź publikację
Autor: Halina Sierocka
Podręcznik z płytą CD dla studentów I i II roku studiów prawniczych (poziom B1–B2), którzy objęci są obowiązkowym lektoratem z języka obcego.
Sprawdź publikację

Bestseller

Autor: Monika Kowalska-Wilanowska
Podręcznik bazuje na naturalnym angielskim języku mówionym i zawiera praktyczne ćwiczenia z różnych działów tematycznych, dzięki którym rozwiniesz swoje zdolności komunikacyjne.
Sprawdź publikację

Nowość na rynku

Autor: Barbara Kaczmarek
Podręcznik przygotowany z myślą o osobach władających językiem niemieckim na poziomie B2. Obejmuje zagadnienia z kluczowych dziedzin prawa i pomoże Ci oswoić się ze specjalistycznym słownictwem.
Sprawdź publikację
Bądź na bieżąco – nie przegap nowości i promocji

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu realizacji lub zawarcia umowy z Klientem, rozliczeń, księgowości i sprawozdawczości finansowej, spełnienia innych obowiązków prawnych, w celach wskazanych w treści zgód, do ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w regulaminie.