Przejdź do treści
Pakiet

Must have na egzamin adwokacki i radcowski. Pakiet najważniejszych komentarzy i kodeksów z systemem oznaczeń (12 książek)

Promocyjna cena
%
  • Pakiet
    2 550,40 zł z VAT
    Informacje odnośnie ceny i obniżki

    Najniższa cena: najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed aktualną obniżką.

    Cena katalogowa: początkowa cena produktu.

    Najniższa cena: 3 188,00 zł
    Cena katalogowa: 3 188,00 zł
    %
Nakład wyczerpany

W skład pakietu wchodzą:

Absolutnie minimalny zestaw publikacji, które warto mieć podczas egzaminu adwokackiego i radcowskiego w 2026 roku. 7 najważniejszych komentarzy i 4 zbiory aktów prawnych z Systemem Oznaczeń Kodeksowych... więcej ›

Opis pakietu

Opis pełny

W pakiecie znajdziesz:

  • 7 najważniejszych komentarzy do kluczowych ustaw,
  • Zbiory ustaw: edycję cywilną, karną, handlową i administracyjną,
  • System oznaczeń kodeksowych - przewodnik po skutecznej pracy z kodeksami i tworzeniu własnych oznaczeń.

Pakiet to absolutny must have, który możesz zabrać na egzamin adwokacki i radcowski.


Producentem produktu jest: Wydawnictwo C.H.Beck Sp. z o.o., ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa, [email protected], tel. +48 22 311 22 22. Powyższe dane kontaktowe służą konsumentom do składania skarg oraz informowania o problemach związanych z bezpieczeństwem produktu.

Szczegóły