dr Paweł Ożga

Doktor nauk ekonomicznych, biegły rewident, członek Professional Risk Managers International Association (PRMIA), Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) i Association of Corporate Treasurers (ACT). Absolwent finansów i bankowości na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, rachunkowości na University of London oraz podyplomowych studiów z inżynierii finansowej w zarządzaniu ryzykiem na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył certyfikowane kursy Advanced Business Risk Management (University of Cape Town) i Leading with Finance (Harvard Business School). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie instrumentów finansowych i rachunkowości zabezpieczeń. Karierę zawodową rozpoczynał w dziale audytu Deloitte. Przez ponad 5 lat kierował działem rachunkowości zabezpieczeń w Zakładach Górniczo-Hutniczych „Bolesław" SA. Następnie pełnił funkcję dyrektora ds. analiz i zarządzania ryzykiem finansowym w grupie Spearhead International, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie ryzykiem rynkowym i rachunkowość zabezpieczeń w ponad 20 spółkach z 5 krajów. Obecnie manager ds. skarbu i rachunkowości instrumentów pochodnych w grupie Philip Morris International. Autor publikacji z zakresu zarządzania ryzykiem i rachunkowości instrumentów pochodnych.

 • Podatkowe i bilansowe zamknięcie roku 2023 + wzory do pobrania
  Bestseller
  Niezbędne informacje w zakresie zamknięcia rocznego 2023 w kontekście bilansowym oraz podatkowym wraz z wzorami dokumentów. Szczegółowa analiza ostatnich zmian w przepisach.
  DARMOWA WYSYŁKA
  Seria: Prawo w praktyce
  Rok wydania: 2023 | Wersja: Druk
  249,00 zł
  Najniższa cena: 211,65 zł
  Niezbędne informacje w zakresie zamknięcia rocznego 2023 w kontekście bilansowym oraz podatkowym wraz z wzorami dokumentów. Szczegółowa analiza ostatnich zmian w przepisach.