Zakupione e-booki

Sekcja “E-booki” w koncie użytkownika zawiera listę wszystkich zakupionych przez Klienta publikacji w formie cyfrowej oraz możliwość pobrania darmowego e-booka w celu zapoznania się z ich działaniem. E-booki udostępniane są w koncie automatycznie po opłaceniu zamówienia.

W celu pobrania należy kliknąć w przycisk “Pobierz e-booka” znajdujący się pod wybraną pozycją na liście. Spowoduje to wywołanie okna z prezentacją dostępnych do pobrania formatów - PDF, ePUB, MOBI. Kliknięcie w przycisk "Pobierz" uruchomi automatyczne pobieranie pliku na urządzenie użytkownika.

Jeśli e-booka zamawia konsument (osoba fizyczna), możliwość pobrania pliku poprzedza jego aktywacja. W tym celu należy kliknąć przycisk “Aktywacja e-booka”, który spowoduje wyświetlenie okna aktywacji. W oknie należy potwierdzić akceptację zapisów regulaminu dotyczących korzystania z produktów w formie cyfrowej oraz kliknąć przycisk “Aktywuj e-booka”. Aktywacja e-booka jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na dostarczenie treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy oraz wiąże się z utratą przysługującego prawa do odstąpienia od umowy zgodnie z regulaminem księgarni internetowej Wydawnictwa C.H.Beck. Po upływie 14 dni e-book aktywuje się automatycznie.

Jeśli korzystasz z e-booków po raz pierwszy, zachęcamy do zapozania się ze stroną pomocy - wszystko o e-bookach ›