Zamówienia zagraniczne

Wydawnictwo C.H.Beck nie realizuje z poziomu księgarni internetowej zamówień Klientów będących płatnikami zagranicznymi lub prowadzącymi działalność zarejestrowaną poza obszarem Polski. Możliwe jest ręczne obsłużenie takiego zamówienia poza systemem księgarni internetowej przez Dział Obsługi Klienta Wydawnictwa C.H.Beck. W tym celu należy wysłać na adres e-mail: [email protected] listę produktów (możliwe jest zamawianie tylko książek w wersji drukowanej, dostępnych w regularnej sprzedaży oraz pojedynczych numerów czasopism) oraz dane do płatności i dostawy. Na ich podstawie przygotowana zostanie dla Klienta kalkulacja wartości zamówienia (przyjęte zostaną aktualne ceny obowiązujące w księgarni internetowej na stronach produktów) oraz kosztów dostawy, z uwzględnieniem stawek podatkowych kraju Klienta.

Kalkulacja zawierająca wszystkie koszty zamówienia przekazana zostanie Klientowi do akceptacji. Po zaakceptowaniu zostanie wysłana faktura, na podstawie której należy dokonać płatności za zamówienie na konto bankowe Wydawnictwa. Po zaksięgowaniu płatności na rachunku Wydawnictwa, zamówienie zostanie wysłane do Klienta. Czas dostawy zamówienia wynosi 7-14 dni.

W przypadku, gdy Klient zamawia dostawę do kraju poza Unią Europejską, należy liczyć się z koniecznością opłacenia dodatkowych opłat celnych, naliczonych przez służby celne zgodnie z prawem kraju docelowego.

Poza trybem składania i realizacji, dla takiego zamówienia zastosowanie mają warunki zawarte w regulaminie księgarni internetowej.