Bestseller

Aplikacja radcowska. Pytania, odpowiedzi, tabele

15% taniej
Promocyjna cena 15% taniej
Promocyjna cena 15% taniej
Wybierz Wersję:
 • 169,15 zł z VAT
  Cena katalogowa: 199,00 zł z VAT
  15% taniej
  Promocyjna cena
 • 169,15 zł z VAT
  Cena katalogowa: 199,00 zł z VAT
  15% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 0 zł!

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 14:00 wysyłamy tego samego dnia!

 • Dostęp od razu po zakupie [?]


  Dostępne formaty: PDF

   Zabezpieczenie: Watermark

  Użytkowanie, kopiowanie, drukowanie w granicach licencji - więcej ›

Zbiór znowelizowanych, szczegółowych testów jednokrotnego wyboru wraz z prawidłowymi odpowiedziami i podaniem podstawy prawnej. 10 720 pytań ułożonych w formie wygodnej tabeli, która ułatwia naukę i pozwala na bieżąco sprawdzać nabytą wiedzę... więcej ›

Więcej o książce

Zbiór znowelizowanych, szczegółowych testów jednokrotnego wyboru wraz z prawidłowymi odpowiedziami i podaniem podstawy prawnej.

10 720 pytań ułożonych w formie wygodnej tabeli, która ułatwia naukę i pozwala na bieżąco sprawdzać nabytą wiedzę. Do książki została dołączona zakładka, która pomaga w nauce. Zakładka zakrywa odpowiedź i podstawę prawną - wystarczy przyłożyć pod pytaniem.

Zbiór obejmuje testy z: prawa konstytucyjnego i organów ochrony prawa; prawa cywilnego; prawa konkurencji i ochrony konsumenta; prawa handlowego i gospodarczego; prawa karnego i prawa wykroczeń; prawa pracy i ubezpieczeń społecznych; prawa administracyjnego; prawa budowlanego, mieszkaniowego, lokalowego, spółdzielczego i nieruchomości; prawa Unii Europejskiej; prawa korporacyjnego.

Stan prawny: styczeń 2019 r. Po opublikowaniu przez Ministerstwo Sprawiedliwości wykazu aktów prawnych obowiązujących na egzaminie wstępnym na aplikację radcowską w 2019 r. brakujące testy oraz aktualizacje pytań będą dostępne na stronie www.aktualizacje.beck.pl  do dnia egzaminu wstępnego w 2019 r.

Aplikacja radcowska 11. wydanie:

 • Pomoże zdać egzamin wstępny na aplikację radcowską.
 • Zawiera pytania, które padły na egzaminach wstępnych w latach 2011-2018.
 • W roku 2018 ponad 120 pytań egzaminacyjnych pokryło się z naszymi testami.
 • Prezentuje statystyki pytań egzaminacyjnych z lat 2010−2018.
 • Utrwali materiał zdobyty w toku aplikacji.
 • Przypomni wiedzę potrzebną do wykonywania praktyki zawodowej.
Kurs do egzaminu wstępnego 3 edycje Kurs przygotowujący do egzaminu wstępnego na aplikacje 2019 5 miast: Warszawa, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Poznań 103 godziny praktycznego treningu Formuła zajęć przygotowana w oparciu o wymogi egzaminu Ministerstwa Sprawiedliwości Najskuteczniejsze metody rozwiązywania testów oraz budowy podchwytliwych pytań Raty 0% Atrakcyjne bonusy - pakiet publikacji przydatnych do nauki o wartości około 500 zł, dostęp do testów prawniczych testy-prawnicze.pl, 15% dodatkowego rabatu na zakupy w księgarni internetowej Wydawnictwa C.H.Beck oraz dostęp do systemu Legalis - Legalis Compact Plus Sprawdź szczegóły kursu Ucz się do egzaminu z testami online Testy przygotowujące do zdania egzaminu wstępnego na aplikację (radcowską, adwokacką, notarialną, komorniczą, sędziowską i prokuratorską) Dostęp do bazy zawierającej nawet 10 600 pytań Testy oparte na ustawach wymaganych na egzaminie wstępnym, zgodnie z wykazem ogłaszanym corocznie przez Ministra Sprawiedliwości Pytania aktualizowane na bieżąco, zgodnie z wchodzącymi w życie zmianami ustaw 3 pakiety dostępowe: 1 msc – 3 msce – 12 mscy Możliwość rozwiązywania testów na komputerze i smartfonie, również w trybie offline Dostęp do podstaw prawnych z systemu Legalis Sprawdź testy online

Szczegóły

Seria: Aplikacje prawnicze
Rok wydania: 2019
Wydanie: 11
ISBN: 978-83-8158-090-8
Liczba stron: 1272
Oprawa: Miękka
Waga: 2320 g