Klub
Aplikanta
Dołącz do edycji
na 2021 rok!
Wysyłając poniższe zgłoszenie otrzymasz wielorazowy 20% roczny rabat w księgarni internetowej C.H.Beck ważny do końca 2021 roku. Jako pierwszy dowiesz się również o nowościach wydawniczych, atrakcyjnych promocjach i praktycznych szkoleniach.

Formularz zgłoszenia

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w księgarni, utwórz je zanim wypełnisz formularz. To niezbędny krok do skorzystania z rabatu.

Prawidłowość danych zostanie zweryfikowana na podstawie opublikowanych wykazów aplikantów.

Wprowadź adres e-mail konta w księgarni internetowej C.H.Beck.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck Sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu realizacji lub zawarcia umowy z Klientem, rozliczeń, księgowości i sprawozdawczości finansowej, spełnienia innych obowiązków prawnych, w celach wskazanych w treści zgód, do ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w polityce prywatności.

Opracowania Zobacz wszystkie

Praktyczne publikacje pomocne w toku aplikacji oraz podczas przygotowań do egzaminu zawodowego.

Opracowania zawierają między innymi metodykę prawidłowego konstruowania apelacji, wskazówki dotyczące sporządzania pozwów, wzory poszczególnych pism procesowych z omówieniem, kazusy z rozwiązaniami, tabele i przykłady oraz wskazanie najczęstszych błędów.

Sprawdź wszystkie

Orzecznictwo Zobacz wszystkie

Pełna treść orzeczeń wraz  z uzasadnieniem. Wiedza niezbędna w procesie argumentacji. Orzeczenia zarówno podobne, jak i odmienne, rozstrzygające podobne kwestie. Przejrzysta i elastyczna struktura tekstu. Artykuły i przyporządkowane im tezy pozwolą na szybkie znalezienie właściwego orzeczenia.

Zakresy tematyczne odpowiadające poszczególnym częściom egzaminu zawodowego.

Sprawdź wszystkie

Teksty ustaw Zobacz wszystkie

Komentarze Zobacz wszystkie

Wzory pism i umów Zobacz wszystkie

Pytania, kazusy, testy Zobacz wszystkie

Szkolenia
Egzamin adwokacki i radcowski 2021
Kurs przygotowujący online
Praktyczny trening online, dzięki któremu wyeliminujesz błędy i zyskasz pewność przed egzaminem! Skorzystaj z oferty kursów oraz egzaminów próbnych.
Kurs
rozszerzony
108 godz.
Praca domowa z indywidualną oceną prelegenta
9 weekendów nauki i powtórki przed egzaminem
Kurs
w pigułce
54 godz.
Możliwość nauki w weekendy lub popołudniami
Intensywne wykorzystanie ostatniego czasu przed egzaminem
Egzamin
próbny
Sprawdzenie wiedzy oraz umiejętności gospodarowania czasem
Egzamin próbny stanowią: kazus do rozwiązania, indywidualna ocena oraz webinarium