Marketing biur podróży

10% taniej
Promocyjna cena 10% taniej
 • 40,50 zł z VAT
  Cena katalogowa: 45,00 zł z VAT
  10% taniej
  Promocyjna cena
 • Koszt dostawy od 8,98 zł

  Wysyłka w 24 godziny [?]

  Zamówienia złożone w dniu roboczym do 14:00 wysyłamy tego samego dnia!

Marketing – zwłaszcza relacji – źródłem sukcesu biur podróży! Książka jest podręcznikiem akademickim zawierającym kompleksową wiedzę na temat funkcjonowania biur podróży, a zwłaszcza wykorzystania w ich działalności reguł marketingowych. Autorki zasadniczy nacisk kładą na... więcej ›

Więcej o książce

Marketing – zwłaszcza relacji – źródłem sukcesu biur podróży!

Książka jest podręcznikiem akademickim zawierającym kompleksową wiedzę na temat funkcjonowania biur podróży, a zwłaszcza wykorzystania w ich działalności reguł marketingowych. Autorki zasadniczy nacisk kładą na problematykę związaną z marketingiem relacji. Praca jest bogato ilustrowana materiałem graficznym i tabelarycznym. Treść teoretyczną uzupełniają liczne elementy dodatkowe, takie jak ćwiczenia, przykłady z praktyki, pytania i studia przypadków.

Adresatami publikacji są studenci uczelni wyższych na studiach licencjackich i magisterskich oraz podyplomowych i doktoranckich na kierunkach i specjalnościach związanych z turystyką. Ponadto książka jest kierowana również do praktyków gospodarczych – kadry zarządzającej i pracowników biur podróży, organizacji turystycznych, a także przedstawicieli samorządów terytorialnych oraz urzędników administracji publicznej odpowiedzialnych za kształtowanie polityki turystycznej.

Podjęcie przez Autorki przygotowania tego opracowania odpowiada potrzebom rynku wydawniczego, a docelowo podręcznik będzie źródłem dydaktycznym na kierunkach i specjalnościach turystycznych na uczelniach publicznych i prywatnych. Rozdziały są ilustrowane przykładami, które z jednej strony wskazują na głęboką wiedzę Autorek, z drugiej świadczą o wysokim poziomie merytorycznym i z pewnością z powodzeniem będą wykorzystane w procesie dydaktycznym.

Prof. dr hab. Aleksander Panasiuk Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego

Szczegóły

Seria: Turystyka
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-255-1916-2
Liczba stron: 372
Oprawa: Miękka
Waga: 600 g

Pliki do pobrania