Firma i samorząd

  • Konferencja PZP
  • Lista płac
  • Finanse publiczne 2019
Szkolenia dla JST

Konferencja PZP 2019

Warszawa, 11 marca 2019 r.

VI Ogólnopolska Konferencja PZP ma na celu prezentację stanowisk wraz z rzeczową dyskusją co do najpoważniejszych trudności praktycznych i wątpliwości interpretacyjnych zachodzących w sferze udzielania i wykonywania zamówień publicznych.

Dyskusja w trakcie Konferencji koncentrować będzie się wokół niedawno ogłoszonego projektu nowej ustawy – Prawo zamówień publicznych (UD 472).

Sprawdź harmonogram 

Lista płac w praktyce

Lista płac w praktyce. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. 

W publikacji znajdziesz m.in.: przykłady obliczeń krok po kroku, gotowe schematy postępowania, rozwiązania nietypowych problemów, stanowiska i interpretacje organów, wzory dokumentów płacowych, zbiór aktów prawnych z obszaru wynagrodzeń.

Sprawdź publikację

Finanse publiczne 2019

W pakiecie 15 % taniej!

Praktyczny pakiet książek wyjaśniający zmiany w finansach publicznych w 2019 roku. W skład pakietu wchodzi komentarzu oraz poradnik:

- Ustawa o finansach publicznych. Ustawa o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Komentarz,
- Zmiany w finansach publicznych 2019.

Sprawdź publikacje

NowościZobacz wszystkie

Ochrona danych osobowychZobacz wszystkie

Przedsprzedaż - Wysyłka 0 złZobacz wszystkie

Autorzy becka

 Łukasz Prasołek

Łukasz Prasołek

Łukasz Prasołek – ukończył z wyróżnieniem wydział prawa UW oraz studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Organizacji w SGH, były pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, specjalizujący się w praktycznych aspektach czasu pracy i czasu pracy...więcej ›