RODO 2018 • Rewolucyjne zmiany w ochronie danych » Skorzystaj z wiedzy ekspertów! SPRAWDŹ ›

x

Firma i samorząd

  • Podatki i księgowość
  • RODO 2018
  • Pracownicy tymczasowi
Zmiany w podatkach i księgowości 2018

Zmiany w podatkach i księgowości 2018

Publikacja porządkuje i omawia wszystkie zmiany w podatkach jakie pojawiły się w 2017 i 2018 r. Wyjaśnia jak w praktyce zastosować zaistniałe zmiany (wykorzystując do tego liczne przykłady liczbowe) oraz stanowi całościowy opis danego zagadnienia, które uległo zmianie (pokazujemy jak określona instytucja prawna funkcjonowała przed, a jak stosuje się ją po zmianie).

Sprawdź publikację

RODO Przepisy, schematy, wzory

Rewolucyjne zmiany w ochronie danych osobowych

Wygodny zestaw danych, który pozwoli szybko zorientować się w nowych regulacjach. Przejrzyste zestawienie przepisów, autorskie schematy, wzory rejestru czynności przetwarzania.

Sprawdź publikację

Zatrudnianie pracowników tymczasowych + płyta CD

Zatrudnianie pracowników tymczasowych

Praktyczne i kompleksowe opracowanie dotyczące praw i obowiązków trzech stron pracy tymczasowej, tj. agencji pracy tymczasowej, pracodawcy użytkownika i pracownika tymczasowego. Zawiera wiele przykładów obrazujących poszczególne zagadnienia, omówienie orzecznictwa sądowego, wzory przydatnych dokumentów oraz zbiór aktów prawnych związanych z tematyką pracy tymczasowej.

Sprawdź szczegóły

NowościZobacz wszystkie

BestselleryZobacz wszystkie

ZapowiedziZobacz wszystkie

Autorzy becka

 Łukasz Prasołek

Łukasz Prasołek

Prawnik z wieloletnim doświadczeniem, w latach 2003-2006 pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, specjalizujący się w praktycznych aspektach czasu pracy i czasu pracy kierowców. W latach 2006-2015 pracownik Izby Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw...więcej ›