Firma i samorząd

  • Zamknięcie roku 2019
  • Zmiany WPF
  • Dokumentacja pracownicza
Podatkowe i bilansowe zamknięcie roku 2019

Podatkowe i bilansowe zamknięcie roku 2019

Opracowanie przedstawia niezbędne informacje w zakresie zamknięcia rocznego 2019 w kontekście bilansowym oraz podatkowym.

Celem publikacji jest dostarczenie specjalistycznej oraz aktualnej wiedzy o sporządzaniu sprawozdawczości finansowej i rozliczeń podatkowych (m.in. CIT, PIT, VAT).

Uwzględnia wszystkie nowelizacje ustaw podatkowych, które weszły w życie w 2019 r. i mają zastosowanie do deklaracji za 2019 r.

Sprawdź publikację

Wieloletnia prognoza finansowa jako instrument zarządzania finansami lokalnymi

Gotowe rozwiązania w zakresie WPF!

Przedstawienie instytucji Wieloletniej Prognozy Finansowej w obowiązującym kształcie. Poradnik wyjaśnia liczne wątpliwości związane ze stosowaniem WPF oraz uwzględnia zmiany przepisów (w tym nowy wzór WPF) w tym zakresie.

Sprawdź publikację

Dokumentacja pracownicza w pytaniach i odpowiedziach. 250 praktycznych wyjaśnień ekspertów

Dokumentacja pracownicza w pytaniach i odpowiedziach.

250 praktycznych wyjaśnień ekspertów

Kompendium wiedzy omawiające blisko 50 zagadnień urzędowych dotyczących różnych aspektów prowadzenia dokumentacji. Jest to pierwsza publikacja na rynku, która szeroko ujmuje problematykę elektronizacji od strony praktycznej.

Sprawdź publikację

NowościZobacz wszystkie

Przedsprzedaż - Wysyłka 0 złZobacz wszystkie

Kadry 2019Zobacz wszystkie

Ochrona danych osobowychZobacz wszystkie

Autorzy becka

 Łukasz Prasołek

Łukasz Prasołek

Łukasz Prasołek – ukończył z wyróżnieniem wydział prawa UW oraz studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Organizacji w SGH, były pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, specjalizujący się w praktycznych aspektach czasu pracy i czasu pracy...więcej ›