Firma i samorząd

  • Vademecum IOD
  • Zamknięcie roku
  • Zamknięcie roku JST
Vademecum Inspektora Ochrony Danych

Praktyczny poradnik dla IOD i ADO

Publikacja przedstawia wskazówki, jak w praktyce, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz stosowanymi praktykami i normami, należy wykonywać obowiązki związane z przetwarzaniem danych osobowych.

Vademecum zawiera wiele praktycznych rad dotyczących sposobów na podniesienie jakości systemów ochrony danych osobowych.

Sprawdź publikację

Podatkowe i bilansowe zamknięcie roku 2019

Podatkowe i bilansowe zamknięcie roku 2019

Opracowanie przedstawia niezbędne informacje w zakresie zamknięcia rocznego 2019 w kontekście bilansowym oraz podatkowym.

Celem publikacji jest dostarczenie specjalistycznej oraz aktualnej wiedzy o sporządzaniu sprawozdawczości finansowej i rozliczeń podatkowych (m.in. CIT, PIT, VAT).

Uwzględnia wszystkie nowelizacje ustaw podatkowych, które weszły w życie w 2019 r. i mają zastosowanie do deklaracji za 2019 r.

Sprawdź publikację

Zamknięcie roku 2019 w jednostkach finansów publicznych

Zamknięcie roku 2019

Najbardziej aktualny i praktyczny komentarz w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych oraz zamykania ksiąg rachunkowych w jednostkach finansów publicznych.

Publikacja zawiera ponad 30 schematów księgowań, dokumentację inwentaryzacyjną, arkusze konsolidacyjne, a także tabele i zestawienia w zakresie sporządzania sprawozdań.

Sprawdź publikację

NowościZobacz wszystkie

Przedsprzedaż - Wysyłka 0 złZobacz wszystkie

KadryZobacz wszystkie

Autorzy becka

Łukasz Prasołek

Ukończył z wyróżnieniem wydział prawa UW oraz studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Organizacji w SGH, były pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, specjalizujący się w praktycznych aspektach czasu pracy i czasu pracy kierowców. Następnie...więcej ›